• Mesai Saatleri: 09:00 – 18:00
Thumb

Sunucu Çözümleri

Donanım çözümlerindeki işleyişimiz, size en uygun ürünü tespit, temin ve teslim etmek adımlarından oluşmaktadır. Kurulum çalışmalarıyla başlayan birlikteliği bir adım öteye taşıyarak sonuç odaklı çözümler üretmek, sunduğumuz hizmetlerden bir diğeridir.

Bilgi Sistemlerinin, sistem entegrasyonu alanındaki uzmanlığı ile bilişim ihtiyaçlarınızı karşılarken, toplam sahip olma maliyetinizi en alt seviyelere indirin.

Sistem Çözümleri

Küçük ölçekli işletmelerden büyük kurumsal yapılara kadar uzanan geniş bir profile hitap eden Microsoft sistem çözümlerindeki hedef, şirketinizin verimliliğini artırmak, maliyetleri düşürmek ve müşterilerinizin /çalışanlarınızın daha da memnun olmalarını sağlamaktır.

Küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar için en doğru Microsoft entegrasyonunu gerçekleştirmektedir. Firmanız için tercih edilen düşük maliyetli en uygun lisanslama modeli ve etkin satış sonrası destek hizmetiyle müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir.

Etkili bir IT stratejisi, firmaların operasyonel maliyetlerini düşürecek çözümleri oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Microsoft’un esnek çözümleri ile daha iyi, hızlı ve hedefe yönelik iş kararları almanızı sağlar.

Thumb
Thumb