• Mesai Saatleri: 09:00 – 18:00
Thumb Thumb

20 yıllık tecrübe

Sistem Çözümleri Sunuyoruz..!

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan PROSET 2001 yılında kurulmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı izleyen saygın bir kuruluştur. Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır.

Sertifikalı ve profesyonel kadromuz ve iş ortaklarımız ile, bölgesel çözüm ve hizmetler sunmaktayız. Organizasyonumuz kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiştir. Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

PROSET olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Proset Bilişim

İşletmenize Özel
BT & IT Çözümleri

Shape

Misyonumuz

Tüm PROSET çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.